КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРЕОСЕТЛИВИТЕ ЛИЧНОСТИ

Дискутирајте ја секоја статија од порталот

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРЕОСЕТЛИВИТЕ ЛИЧНОСТИ

Темаод akunamatata » Пет. Aпр. 05, 2013 9:10 am

Некои луѓе многу поинтензивно го доживуваат светот околу себе, нешто што ги прави различни и интересни. Кои се нивните карактеристики?

Прочитајте повеќе...
akunamatata
 
Мислења: 35
Регистриран: Саб. Ное. 16, 2013 4:29 pm

Врати се во СТАТИИ ОД ПОРТАЛОТ

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: stefichka и 1 гостин

cron
 

Кој е Присутен

Вкупно има 2 Присутни членови :: 1 регистрирани, 1 Гостин (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 50 на: Сре. Дек. 13, 2017 4:37 pm

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: stefichka и 1 гостин

Current time

Сега е точно : Сре. Феб. 21, 2018 1:08 am
Psihagon Limited