ПРОЗОРЕЦ КОН ИНТИМАТА

Дискутирајте ја секоја статија од порталот

ПРОЗОРЕЦ КОН ИНТИМАТА

Темаод akunamatata » Саб. Maр. 09, 2013 4:36 am

Ново фасцинантно истражување открива дека е можно да се одреди на кого мислиме преку анализа на снимки од нашиот мозок.

Прочитајте повеќе...
akunamatata
 
Мислења: 35
Регистриран: Саб. Ное. 16, 2013 4:29 pm

Врати се во СТАТИИ ОД ПОРТАЛОТ

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости

cron
 

Кој е Присутен

Вкупно има 2 Присутни членови :: 0 регистрирани, 2 Гости (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 50 на: Сре. Дек. 13, 2017 4:37 pm

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости

Current time

Сега е точно : Сре. Феб. 21, 2018 1:25 am
Psihagon Limited