ЛИЧНОСНИ ТИПОВИ А Б Ц Д

Дискутирајте ја секоја статија од порталот

ЛИЧНОСНИ ТИПОВИ А Б Ц Д

Темаод akunamatata » Вто. Oкт. 01, 2013 2:08 am

Постојат редица типологии на личност, некои научни некои ненаучни, еве една од поинтересните.

Прочитајте повеќе...
akunamatata
 
Мислења: 35
Регистриран: Саб. Ное. 16, 2013 4:29 pm

Врати се во СТАТИИ ОД ПОРТАЛОТ

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин

cron
 

Кој е Присутен

Вкупно има 1 Присутен член :: 0 регистрирани, 1 Гостин (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 50 на: Сре. Дек. 13, 2017 4:37 pm

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин

Current time

Сега е точно : Саб. Феб. 24, 2018 3:53 am
Psihagon Limited