ХАЛО ЕФЕКТ

Дискутирајте ја секоја статија од порталот

ХАЛО ЕФЕКТ

Темаод akunamatata » Пон. Aпр. 15, 2013 4:12 am

Сигурно ви се случил, а да не сте биле свесни. Хало ефектот ни се случува кога на другите, заради оние што ги имаат им припишуваме и особини што ги немаат.

Прочитајте повеќе...
akunamatata
 
Мислења: 35
Регистриран: Саб. Ное. 16, 2013 4:29 pm

Врати се во СТАТИИ ОД ПОРТАЛОТ

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин

cron
 

Кој е Присутен

Вкупно има 1 Присутен член :: 0 регистрирани, 1 Гостин (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 50 на: Сре. Дек. 13, 2017 4:37 pm

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин

Current time

Сега е точно : Сре. Феб. 21, 2018 1:08 am
Psihagon Limited