ПСИХОЛОГИЈА НА ТРОШЕЊЕТО И ШТЕДЕЊЕТО

Дискутирајте ја секоја статија од порталот

ПСИХОЛОГИЈА НА ТРОШЕЊЕТО И ШТЕДЕЊЕТО

Темаод akunamatata » Пон. Oкт. 28, 2013 9:15 pm

Дали навиките во штедењето и трошењето се програмирани во нашиот мозок?

Прочитајте повеќе...
akunamatata
 
Мислења: 35
Регистриран: Саб. Ное. 16, 2013 4:29 pm

Врати се во СТАТИИ ОД ПОРТАЛОТ

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин

cron
 

Кој е Присутен

Вкупно има 1 Присутен член :: 0 регистрирани, 1 Гостин (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 50 на: Сре. Дек. 13, 2017 4:37 pm

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин

Current time

Сега е точно : Сре. Феб. 21, 2018 11:07 am
Psihagon Limited