ПРОБЛЕМИ ПРИ КОМУНИКАЦИЈАТА

Дискутирајте ја секоја статија од порталот

ПРОБЛЕМИ ПРИ КОМУНИКАЦИЈАТА

Темаод akunamatata » Нед. Сеп. 15, 2013 10:21 pm

Речиси и да нема некој кој ќе се пофали дека нема проблеми во комуникацијата со другите луѓе.

Прочитајте повеќе...
akunamatata
 
Мислења: 35
Регистриран: Саб. Ное. 16, 2013 4:29 pm

Врати се во СТАТИИ ОД ПОРТАЛОТ

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин

cron
 

Кој е Присутен

Вкупно има 1 Присутен член :: 0 регистрирани, 1 Гостин (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 50 на: Сре. Дек. 13, 2017 4:37 pm

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин

Current time

Сега е точно : Саб. Феб. 24, 2018 3:49 am
Psihagon Limited