RSS
Психа на Facebook
   

АНКЕТИ

За себе сметате дека како личност сте:
 
 
 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Слика
БЕЗ СЕЛЕЊЕ ЗА ЕМОТИВЦИТЕ
Четврток, 25 Ноември 2010
Слика
СОВЕСТ ПРОТИВ АНТИСОВЕСТ
Четврток, 23 Февруари 2012
Слика
ПРЕЦЕНЕТА СРЕЌА
Среда, 23 Март 2011
Слика
СИТЕ СМЕ МУТАНТИ?!
Вторник, 12 Јули 2011
Слика
СОНИШТА И ИДНИНА 1
Петок, 25 Март 2011
Слика
5 ЧЕКОРИ ДО ЦВРСТА ВРСКА
Петок, 16 Декември 2011
Слика
ТУЃИТЕ ПРЕГРАТКИ ИСТО КАКО НАШИ
Вторник, 25 Октомври 2011

Несреќата најдобро се дефинира како разлика помеѓу нашите таленти и нашите очекувања.

Едвард де Боно


Најава
Најавете се за пристап до Приватниот дел од страницитеPsihagon Ltd.

Copyright © 2010-2014 Psihagon Ltd. All rights reserved.